понеділок, 8 жовтня 2012 р.

Арії України -Русі


Наш мовознавець політв'язень совлагерей С.Караванскій, відповідаючи Солженіцина на питання "як облаштувати Росію?" - Писав: "не Росію, а Русь-й тоді, коли українці повернуть собі найдавніше в Європі Руське ім'я, яким написано" слово о полку Ігоревім "та літопис Нестора літописця-.. "
Сьогодні прийшов час прибрати той історичний вакуум, який виник 20 років тому. Відновити історичну справедливість. На превеликий жаль, офіційна Академія Наук України (та її частина, яка відповідає за історію) виявилася нездатною очолити цей процес.
Сповідуючи теорію Імперії, - вона продовжує ігнорувати правду держави Україна. Не забуваючи при цьому (і не соромлячись) є хліб, яким їх ця держава і годує ..
Ось вже воістину прав був Д.Неру, коли сказав: "Інтелігенція, вихована колонізатором, є головний ворог свого народу .." Росія, відокремившись від СРСР, оголосила себе його правонаступницею. Сьогодні прийшов час заявити свої права та Україні (і українському народу) на духовно-культурну спадщину Київської Русі. Право-на спадок, який нам належить історично.
Україна, повертаючись нарешті до свого коріння, повинна оголосити себе правонаступницею Київської Русі, відновивши ту історичну справедливість і заклавши фундамент до створення державної ідеології і патріотизму.
Справедливе назву нам було б УКРАЇНИ-РУСЬ, ми українці-русичі. Само обьединение навколо стрижня УКРАЇНА-РУСЬ (причому не азіатського, а європейського) допоможе зняти багато протиріч в суспільстві.
Інженерна індустрія в Україні розвиваючись в умовах єдиного імперського мови: відмінністю російськомовні від україномовного населення є те, що в умовах імперії вони опинилися в індустріальній зоні ..
Цивілізація стрімко розвивається і, звичайно ж: нас чекає в майбутньому об'єднання з іншими державами. Але, пропонуючи себе до обьединению, ми будемо виглядати потужною державою з найдавнішою історією, яка народила Європейську цивілізацію. А не будемо виглядати як придаток чиїхось амбіцій. Соромно бути бідним і слабким.
Русь-повинна стати сакральним сиволов ідентифікації українського народу, його найдавнішої історії, культури, вірувань, традицій, стрижнем об'єднання всіх народів, що проживають всередині неї. Русь-відродження життєвої сили нашого народу. Русь-Русь-не тільки наше славне і велике минуле, що сягає корінням у Трипіллі та Кам'яну Могилу ..
Русь-це Арій, який дав початок Європейської цивілізації і гени його непереможного духу ми носимо в своїй крові ...
Русь - це захвативющее, наповнене сакральної енергією майбутнє нашої землі, держави Україна. Русь-це наша священна земля, наша вершина, наше кровно-духовна суспільство.
Тривалі суперечки (на початку 20 ст.) За право автохтонності в Європі і право називати себе аріями між німцями і слов'янами - завершилися в 21в.
Генна інженерія, біогенетиком дали нам те, що ми так довго чекали від археологів та істориків.
Дослідження біогенетиком (під егідою ООН) на базі університету ім. Каразіна в м. Харкові поставили крапку: 60% українців є носіями коду Арія.
8% німців, теж носять цей код (всього лише).
Арійство українців, підтверджено наукою. Колиска Європи-тут.
Здогадки та припущення істориків, підтверджені наукою. Пошук нашого віку, йде корінням в:
Мізинської культури-24тис. років до н.е.
Кам'яну Могилу-24 тис. років до н.е.
житло людини на о. Хортиця -35 тис. років до н.е.
Трипільська культура, в своїх глибинах народила Арія і перша держава з усіма сучасними ознаками держави.
У глибинах Трипілля - народилося Арійське сколотські держава. У глибинах сколотські держави-народився Антський союз. У глибинах Антського союзу, народилася Київська Русь.
"Тріпорльское мистецтво, за допомогою якого ми знайомимося з світоглядом прапредків, міцно заволодів землеробством, представляє великий інтерес, як частина Арійського землеробського мистецтва .." Б.Рибаков (т.1, с. 211)

Цікаво, що це пише проросійський вчений. З дежим можна не погодитись. але основна суть його робіт проривається в цьому вислові, все інше привнесене великодержавним шовінізмом, від якого важко вилікувати росіян і особливо вчених, яких виховали по суті вороги цієї теорії. Та тепер завдяки досліденням генної інженерія вона успішно стала  теорії і перестає бути гіпотезою. що є проривом у науці. 


http://x-fisher.org.ua/forum/viewtopic.php?p=94602

Про праці Рибакова

Немає коментарів:

Дописати коментар